Kodulehtede ehitamine

Kodulehtede ehitamine

Soovite kodulehte? Super ! Meie ei hakka ilukirjandust siia trükkima, vaid räägime konkreetselt ja lihtsale inimesele arusaadavalt. Kui teil ei ole veel kodulehte või vana leht on aegunud välimuse ja funktsioonidega, siis uue kodulehe saate alates 300 eurost. Kuna hinna määramine oleneb sellest, millist kujundust te soovite ning kui mahukas leht on, siis ei saa kindlat hinda välja tuua. Hinnad kujunevad personaalselt. Räägime läbi millised on teie soovid ning siis saab konkreetsema pakkumise teha. Umbes 300 euro eest saab juba väga kena ja tänapäevase kodulehe. Hind läheb muidugi kallimaks siis, kui soovite e-poodi kuna tegu on mahukama tööga. Ajakulu on lihtsama kodulehe puhul paarist päevast kuni nädalani. Keerulisema töö puhul kuni 1 kuu. Üritame teha kodulehe võimalikult odavalt, aga siiski ilusa, tänapäevase ja konkureeriva. Kui klient hoiab kokku kuludelt ja on õnnelik, siis toob see ka meile uusi kliente. 
Millised kulud lisanduvad?
Kui teil ei ole domeeni (kodulehe aadressi näiteks www.soovihoov.ee), siis selle saab osta erinevate teenuspakkujate juurest. Hinnad varieeruvad, aga oletame, et hind on 10 eurot, mida sa pead maksma kord aastas, et see aadress kuuluks sinule. Kui sa näiteks ei soovi enam seda aadressi , äri läheb pankrotti või on mõni muu põhjus, siis enam lihtsalt ei maksa ja te ei ole enam antud domeeni omanik. Järgmine tähtis asi on veebimajutus. Koduleht tuleb üles laadida internetti. Selleks, et koduleht kuskil pesitseda saaks, on vaja kedagi, kes majutab teie veebi. Tema hoolitseb selle eest, et teie kodulehe failid ja andmebaas oleks turvaliselt nende serveris ( nagu raha on pangas), aga samas on see info kättesaadav kõigile, mida te soovite oma klientuurile näidata ehk kodulehel olev tekst ja pildid. Selline teenus maksab umbes kümnest eurost kuni paarikümneni. Mida mahukam on teie koduleht, seda kallim pakett tuleb valida. Lihtne koduleht odavam, e-pood kallim. Alati saab paketti vahetada. Näiteks üks teenuspakkuja, kes aegade algusest tegutseb on Zone. Nende kaudu saate osta domeeni, veebimajutuse ning lisaks sellele saate ka uue e-maili. Näiteks info@minufirma.ee või mis iganes te soovite. Uusi e-maili aadresse saate teha mitu – igale kolleegile kui vaja. 

Kodulehe valmides teeme väikese õpetuse, kuidas ise enda lehte hallata ja muutusi sisse viia. Koduleht ehitatakse Worpress sisuhaldussüsteemi peale, mis on turvaline ja väga funktsionaalne. Te saate kodulehel teha muudatusi kõige olemasolevaga või täiustada uute pluginatega. Põhimõtteliselt on võimalus enda kodulehte lõpmatuseni muuta ja WordPressi siuhaldussüsteemi puhul ei pea te tulevikus enam uut kodulehte ehitama. Lihtsalt tellite uue kujunduse vana süsteemi peale ja ongi uus leht valmis. Süsteem ise uueneb pidevalt, et kõik oleks tänapäevastele nõudmistele kohane.

Meie viimati ehitatud kodulehe link on siin: https://tehnikaautoremont.ee/

Allpool on mõned näited sellest, milline teie koduleht välja võiks näha. Tegelikkuses on kujundusi tuhandeid, aga kuna kõike saab muuta oma maitse järgi, siis on valik lõpmatu. Kui soovite meie teenust tellida, siis saadame teile lingid näidistest, kus saate ise navigeerida ja vaadata, kuidas teie koduleht päris elus välja võiks näha. 

Soovite kodulehte või tekkis küsimusi?
Helistada saab: 53020011
Või saada kiri: info@soovihoov.ee