Varuosad

Varuosad

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text][vfb id=’1′][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”25021″ img_size=”medium”][vc_column_text]Varuosad tellime Saksamaa ettevõttest ASWO,mis
on suurim kodumasinate varuosade müüja Euroopas[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]Mõned tootjad  ASWO valikust[/vc_column_text][vc_gallery interval=”3″ images=”25019,25020,25018″ img_size=”278×196″][vc_column_text]Kuidas leida tootja tehaseandmete kleebis?

Erinevad tootjad võivad kleepida seadme tehaseandmed olenevalt seadmest erinevatesse kohtadesse. Otsida võib näiteks seadme seina sisekülgedelt , väliskülgedelt või tagant ( nagu näiteks külmkapid). Ukse / luugi äärest (nagu näiteks pliidid ja pesumasinad). Põhja alt (nagu näiteks väike köögitehnika) JNE. Abiks võib olla seadme kasutusjuhend,kus on näidatud andmete asukoht.
Tootja kleebis on tavaliselt valget või hõbedast värvi ja sisaldab teksti nagu näiteks mark,mudel,seerianumber, näitajad ja muud infot.
Mõningatel juhtudel võib kasutusest tingitud asjaoludel ja muul põhjusel kleebis olla kulunud või eemaldatud. Siis tuleks näiteks ostutšeki või mõne dokumendi alusel mark ja mudel kindlaks teha.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row]